یک خوره فناوری در آمریکا

تکنولوژی

توسط ایمان رضوی 0

سلام به همه عزیزان و مخاطبین خوب

ایمان رضوی هستم، یک شیفته تکنولوژی که دست بر قضا در قلب تکنولوژی افتاده و از اینجا یعنی سانفرانسیسکو قصد داره برای شما گزارشها، تصاویر، فیلم ها و دیده های دست اولی تهیه کنه و براتون پست کنه. در این یک ماه گذشته شهرهای سانفرانسیسکو، سیلیکون ولی و لس آنجلس رو بازدید کردم. از چند مرکز شتاب دهنده (Accelerator)، استارتاپ ها و کنفرانس های جالب و مفید و همین طور سخنرانی های بسیار جذاب در حوزه کارآفرینی و تک بازدید داشتم. دانشگاه های استنفورد، USC، UCLA و سن خوزه رو از نزدیک دیدم و واقعا در یک کلام غرق در دنیای دانش و فنآوری شدم. خیلی دوست دارم این تجربیات و دانش رو با شما در میون بگذارم تا بتونم سهم کوچکی در اعتلای دانش و رشد مرزهای کارآفرینی رو در میان جوانان با استعداد کشورم شاهد باشم.

چون مطالب زیاده به مرور در روزهای آینده اونها رو در این وب سایت منتشر می کنیم ولی یک خبر خوب براتون دارم و اون اینه که روز چهارشنبه به صورت ویژه به یک رویداد بسیار مهم در آمریکا دعوت شدم که واقعا یک فرصت مغتنم می باشد:

Crowd Invest Summit 2016

اطلاعات زیر رو مستقیم از سایت این رویداد براتون ترجمه می کنم و میفرستم تا بیشتر باهاش آشنا بشید:

تسهیل فرآیند جمع آوری سرمایه و سرمایه گذاری برای نسل جدید کسب و کارها

Crowd Invest Summit 2016 یک کنفرانس و نمایشگاه سرمایه گذاری است با این ماموریت که آموزش دهد و سرمایه گذاران را در کنار استارتاپها قرار دهد که با طرحها و برنامه های کاری همدیگر آشنا شوند.

در این نشست سخنرانان کلیدی در پنلهای مختلف به ایراد سخنرانی خواهند پرداخت و جلسات عمومی برای ایجاد شبکه های کاری برگزار خواهد شد.

در این رویداد افراد زیر حاضر خواهند بود:

–          سرمایه گذاران مخاطره جو (Venture Capital Investors- VC)

–          سرمایه گذاران فرشته (Angel Investors)

–          استارتاپها

–          پرتالهای آماده جذب سرمایه

–          متخصصین مالی

–          شرکتهای بازاریابی و تامین مالی

–          رسانه ها

امیدوارم از در کنار هم بودن استفاده لازم رو ببریم. شاد و سلامت باشید.

اعلام ديدگاه