CES 2017 و انتظارات ما از آن در دنیای تلفن های هوشمند

ces2017

توسط ایمان رضوی 0

CES 2017 و دنیای تلفن های هوشمند

شرکتهای AT&T و T Mobile دو غول مخابراتی آمریکا به روال هر سال حضور قدرتمندی در نمایشگاه خواهند داشت. شرکت AT&T درباره دستاوردهایش در حوزه ارتباطات سیار، اینترنت اشیا و از همه مهمتر نسل بعدی شبکه های مخابراتی یعنی فناوری ۵G صحبت خواهد کرد. T Mobile به احتمال قوی یک سرویس مخابراتی جدید با قیمت و کیفیت بسیار ویژه را در نمایشگاه رونمایی می کند.

کوالکام هم امسال اسنپ دراگون ۸۳۵ این پردازنده مرموز ۱۰ نانومتری را معرفی خواهد کرد که در تلفن های پرچم دار سال آینده مورد استفاده قرار خواهد گرفت. برای این موضوع شرکت برنامه های مفصلی را در CES تدارک دیده است.

 

شرکت Mediatek به احتمال قوی تمرکز خود را بر روی بازار به شدت در حال رشد خودروهای هوشمند و پروسسورهای آنها قرار داده است.

اینتل و Nvidia  هم اعلام کرده اند که تمرکز امسال اونها برروی خودروهای هوشمند، هوش مصنوعی، واقعیت مجازی و ۵G می باشد.

سازنده های موبایل همچنان در سکوت خبری به سر می برند. ال جی و سامسونگ هم حضور قدرتمندی در سایر بخش ها همچون تلویزیون و لوازم خانگی دارند. بلک بری احتمالا قوی ترین ارایه را خواهد داشت و آن ارایه مرکوری است.

 

البته باید توجه داشت که برای شرکتهای سازنده موبایل نمایشگاه Mobile World Congress در بارسلونا اسپانیا از اهمین بسیار بیشتری نسبت به CES برخوردار است.

اسوس اما با Asus Zenfone AR خواهد آمد که از فناوری GOOGLE`S TANGO AR بهره میبرد.

ZTE و شیائومی هم پر سروصدا خواهند آمد.

 

اعلام ديدگاه